PRÍBEH SPOLOČNOSTI ESPACK

Minulé storočie

Náš príbeh začal v skutočnosti dávno predtým ako vznikol ESPACK. Ľudia, ktorí dnes tvoria jadro nášho tímu sa po prvý krát stretli koncom minulého storočia vo firme Eurobal. Boli to roky keď sa biznis s moderným obalmi iba rozbiehal a na Slovensko prichádzali prvé zahraničné obchodné reťazce. Bez nadsádzky môžeme povedať, že v istej dobe bolo v podstate jedno, v ktorej sieti ste nakupovali, spolu so svojimi nákupmi ste si zaručene nosili domov aj obaly, ktoré prešli našimi rukami.

Rok 2006

Úspech, aký sa nám spolu s kolegami podarilo v Eurobale dosiahnuť bol taký výrazný, že zaujal jednu z najväčších svetových firiem zaoberajúcich sa distribúciou obalových materiálov a v roku 2006 sme sa všetci stali súčasťou portfólia nadnárodnej korporácie BUNZL.

Január 2008

Stret s korporátnym prostredím kde sa namiesto práce s klientom venujete nepredstaviteľnému množstvu excelovských tabuliek bol tvrdý. V dôsledku týchto zmien sa nám v hlavách začala rodiť myšlienka na založenie vlastnej firmy.

Júl 2008

Zo spoločnosti BUNZL (ex-Eurobal) odchádza 80% pôvodných zamestnancov, medzi nimi aj tí, ktorí dnes tvoria 1/3 nášho tímu. Niekoľko týždňov na to začína ESPACK, spol. s r.o. aktívne pôsobiť na trhu s obalovým materiálom

Júl 2012

Ocenením našej práce bolo majetkové prepojenie s dvomi významnými producentami obalov v ČR – MOBAL a VISIBOX.

Január 2015

Posledných niekoľko mesiacov usilovne pracujeme na tom, aby sme vás v marci 2015 mohli privítať v prvom špecializovanom showroome obalov, obalových riešení a baliacich strojov, ktoré otvoríme v Logistickom centre Rača, Na Pántoch 18.