PREČO OBCHODOVAŤ S NAMI?

MÁME RADI KVALITNÉ OBALY

Mne by jenom zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu. Túto legendárnu hlášku z kultového filmu Pelíšky, si pri obchodovaní s nami nebudete musieť opakovať. Sme tím skúsených profesionálov, ktorí sa za dlhé roky praxe v obalovom biznise naučili veľmi presne rozoznať kvalitný obal od nekvalitného a je nám jasné, že nekvalitný produkt dodáme svojmu zákazníkovi iba raz. A áno, v našej ponuke máme aj tie nerozbitné poháriky.

 

OBALY DORUČUJEME DO 24 HODÍN. A VÄČŠINOU ZADARMO.

Čas sú peniaze a my neplytváme ani jedným, preto robíme všetko preto, aby sme vaše objednávky doručili čo najrýchlejšie a najlacnejšie. To znamená, že obaly aktuálne dostupné na našom sklade, ktoré si objednáte v pracovný deň do 14:00 doručíme v Bratislave a okolí do 14:00 nasledujúceho pracovného dňa. Hoci sme šikovní, ekonomické zázraky ešte nerobíme a preto dokážme zadarmo doviesť len objednávky v hodnote minimálne 100 EUR bez DPH.

 

DÔVERUJÚ NÁM NAJVÄČŠÍ

Mnohé firmy, ktoré patria vo svojom segmente medzi najväčších producentov obalov na svete si nás vybrali ako zástupcov pre slovenský trh, s ďalšími veľkými výrobcami obalov obchodujme napriamo bez zbytočných sprostredkovateľov, vďaka čomu dokážeme pre našich zákazníkov vyjednať obaly za najvýhodnejšie ceny. Prečo by ste teda kupovali obaly od niekoho iného?

 

VLASTNÁ POTLAČ OBALOV

Tešíme sa z každého klienta, ktorý sa rozhodne prispôsobiť vzhľad obalových materiálov celkovej vizuálnej identite svojej spoločnosti, lebo vieme, že je to dobrý spôsob ako sa odlíšiť od konkurencie. Ak chcete mať aj vy obaly s logom alebo iným motívom, tak pre vás radi zabezpečíme všetko potrebné od spracovania grafického podkladu až po finálnu tlač.

 

OBALY NA MIERU

Sme zvyknutí na špecifické požiadavky našich zákazníkov a sme hrdí na to, že dokážeme splniť aj tie najnezvyčajnejšie z nich. Pre nás nie je dôležité, či pre svoj projekt hľadáte obaly atypickej veľkosti, čudného tvaru alebo požadujete aby boli vyrobené z neštandardných materiálov, my vieme dodať čokoľvek čo si vy viete predstavť.

 

BALIACE SLUŽBY

Keby sme boli reklamná agentúra, mali by sme niekde blízko loga slovíčko FULLSERVICE, no my sme obchodníci s obalmi a v našom biznise sú pózy zbytočné. Jednoducho dokážeme vám zabezpečiť akékoľvek služby, ktoré s obalovými riešeniami aspoň trochu súvisia a jednou z nich je aj balenie vašich produktov v akomkoľvek množstve.